OSIĄGNIĘCIA

2011


· złota medalistka Mistrzostw Europy Niepełnosprawnych w klasie "10" - Chorwacja 11’
· ćwierćfinalistka Mistrzostw Europy w deblu (w parze z Xu Jie) - Polska 11’
· srebrna medalistka Mistrzostw Polski w deblu (w parze z Katarzyną Grzybowską) - Białystok 11’
 


2010


· 3 miejsce w Pro Tour Grand Finals U-21 - Korea 10'
· złota medalistka Mistrzostw Świata Niepełnosprawnych w kategorii Open - Korea 10′
· złota medalistka Mistrzostw Świata Niepełnosprawnych w klasie „10″ - Korea 10′
· brązowa medalistka Mistrzostw Świata Niepełnosprawnych w turnieju drużynowym - Korea 10′
· brązowa medalistka Mistrzostw Europy w turnieju drużynowym - Ostrawa 10’
· srebrna medalistka Młodzieżowych Mistrzostw Polski w singlu - Ostróda 10’
· złota medalistka Młodzieżowych Mistrzostw Polski w deblu (w parze Katarzyną Grzybowską) - Ostróda 10’
· brązowa medalistka Mistrzostw Polski w singlu - Sosnowiec 10’
· srebrna medalistka Mistrzostw Polski w deblu (w parze z Xu Jie) - Sosnowiec 10’
· 3 miejsce w zawodach Pro Tour do 21 lat - Kuwejt 10'
· 1 miejsce w zawodach Pro Tour do 21 lat - Słowenia 10'
· udział w Pro Tour Grand Finals U-21 - Makau 10'


2009


· srebrna medalistka Mistrzostw Europy w turnieju drużynowym - Stuttgart 09’
· złota medalistka Mistrzostw Europy Osób Niepełnosprawnych – turniej indywidualny - Genua 09’
· złota medalistka Mistrzostw Europy Osób Niepełnosprawnych – kategoria OPEN - Genua 09’
· złota medalistka Mistrzostw Europy Osób Niepełnosprawnych – turniej drużynowy (w parze z Małgorzatą Grzelak) - Genua 09’
· zdobywczyni Pucharu Polski w drużynie (klub SKTS BEST-CHEM Sochaczew)
· brązowa medalistka Mistrzostw Polski w drużynie (klub SKTS BEST-CHEM Sochaczew)
· awans do 1/8 finału Mistrzostw Świata w deblu (w parze z Xu Jie) – Jokohama 09’
· brązowa medalistka Mistrzostw Polski w singlu - Ostróda 09’
· złota medalistka Mistrzostw Polski w deblu (w parze z Xu Jie) - Ostróda 09’
· awans do II rundy turnieju głównego Pro Tour - Słowenia 09’
· 2 miejsce w zawodach Pro Tour do 21 lat - Słowenia 09’
· 3 miejsce w zawodach Pro Tour do 21 lat - Białoruś 09’
· 3 miejsce w zawodach Pro Tour do 21 lat w deblu (w parze z Katarzyną Grzybowską) - Białoruś 09’
· 1/4 finału w zawodach Pro Tour do 21 lat - Niemcy 09’


2008


· brązowa medalistka Mistrzostw Europy w deblu – Sankt Petersburg 08’
· złota medalistka Igrzysk Paraolimpijskich Pekin 2008 w singlu
· srebrna medalistka Igrzysk Paraolimpijskich Pekin 2008 w turnieju drużynowym
· udział w Igrzyskach Olimpijskich Pekin 2008 (turniej drużynowy)
· złota medalistka Młodzieżowych Mistrzostw Polski w singlu - Ostróda 08′
· złota medalistka Młodzieżowych Mistrzostw Polski w deblu w parze z Katarzyną Grzybowską - Ostróda 08′
· srebrna medalistka Mistrzostw Polski w singlu - Białystok 08′
· złota medalistka Mistrzostw Polski w deblu w parze z Katarzyną Grzybowską - Białystok 08′


2007


· brązowa medalistka Mistrzostw Świata Juniorów USA 07′ w turnieju drużynowym (z Natalią Bąk i Katarzyną Grzybowską)
· złota medalistka mistrzostw Europy osób niepełnosprawnych - Krańska Góra 07′
· zwycięstwo w Pro Tourze Juniorek - Funchal 07′
· brązowa medalistka mistrzostw Europy juniorek w singlu – Bratysława 07′ oraz srebrna medalistka w deblu w parze z Natalią Bąk i brązowa medalistka w mikście w parze z Francuzem Abdel Kader Salifou. Oprócz tego brązowa medalistka w turnieju drużynowym.
· srebrna medalistka Mistrzostw Polski Juniorów w singlu i w deblu w parze z Natalią Bąk - Brzeg Dolny 07′
· srebrna medalistka Mistrzostw Polski seniorek w singlu - Rzeszów 07′
· 3 miejsce w turnieju Europa TOP12 juniorek – Ryga 07’


2006 ORAZ WCZEŚNIEJSZE


· złota medalistka Mistrzostw Świata Niepełnosprawnych w kategorii Open, oraz srebrna w klasie „10″ - Montreux 06′
· potrójna złota medalistka Pro Tour Juniorów w Chile – w grze pojedynczej, w parze z Natalią Bąk i w turnieju drużynowym
· srebrna medalistka mistrzostw Europy juniorek w drużynie Sarajewo 06′ (razem z Martą Gołotą, Natalią Bąk i Weroniką Walną) oraz ćwierćfinalistka gry pojedynczej
· brązowa medalistka gry pojedynczej Global Junior Circuit – Cetniewo 06’
· brązowa medalistka Polish Youth Open w kat. juniorek w turnieju drużynowym – Kraków 06’
· złota medalistka Mistrzostw Polski juniorów w grze pojedynczej - Kraków 06’
· brązowa medalistka Mistrzostw Polski juniorów w grze deblowej w parze z Natalią Bąk - Kraków 06’
· brązowa medalistka Mistrzostw Polski seniorek w deblu w parze z Natalią Bąk (Zawiercie 06′)
· 5 miejsce w TOP 12 juniorek - Podgorica 06′
· złota medalistka Igrzysk Paraolimpijskich (klasa 10) - Ateny 04′
· srebrna medalistka Mistrzostw Europy kadetek w drużynie (z Natalią Bąk i Katarzyną Grzybowską)
· złota medalistka Mistrzostw Europy kadetek w singlu - Budapeszt 04′
· złota medalistka Mistrzostw Europy kadetek w grze mieszanej w parze z Czechem Frantiskiem Plackiem - Budapeszt 04′
· srebrna medalistka Mistrzostw Europy kadetek w parze z Martą Gołotą - Nowy Sad 03′



TYTUŁY I DZIAŁALNOŚĆ POZASPORTOWA


· Członkini grupy VISA LONDYN 2012 - sportowców z całego świata, objętych programem wsparcia nadziei olimpijskich (2011r.)
· Bohaterka sportowego magazynu telewizyjnego "Trans World Sport" (2011r.)
· Ambasador kampanii "Solidarność zmienia świat" w 30-tą rocznicę powstania "Solidarności" (2010r.) – wspólnie z Marcinem Gortatem, Sylwią Gruchałą, Mateuszem Kusznierewiczem i Ewą Minge
· Statuetka Championa na Gali Mistrzów Sportu dla Najlepszego Niepełnosprawnego Sportowca Polski (za rok 2009r.)
· Ambasador Polskiej Sekcji EXPO 2010 w Chinach
·  Tytuł „Osobowość 2009 Roku”, przyznany podczas VII Gdańskiej Gali Sportu
· Zwyciężczyni plebiscytu na Najlepszego Sportowca 2009 roku Polskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych “Start”
· Partnerka kampanii "Świat wolny od min" Polskiego Czerwonego Krzyża (2009r.)
· Dyplom Ministra Spraw Zagranicznych za wybitne zasługi dla promocji Polski (2009r.)
· Ekspert TVPSport podczas wybranych sportowych transmisji telewizyjnych (2009r.)
· Ambasador konkursu „Człowiek bez barier” organizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji (2009r.)
· Partnerka kampanii „Super Sprawni” (2009r.)
· Patronka ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł” (2009r.)
· Partnerka „Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji” w akcji dotyczącej przekazywania 1% podatku (2009r.)
· Tytuł „Człowiek Roku 2008” gazety „Polska – Dziennik Bałtycki”
· Tytuł „Osobowość Sportowa 2008 Roku”, przyznany na Festiwalu Filmów i Programów Sportowych w Gdyni
· Statuetka Championa na Gali Mistrzów Sportu dla Najlepszego Niepełnosprawnego Sportowca Polski (za rok 2008r.)
· Miejsce (razem z Xu Jie, jako para deblowa) w gronie 20 Najlepszych Sportowców
Polski w Plebiscycie Przeglądu Sportowego (za 2008 rok)
· 3 miejsce w Plebiscycie Dziennika Bałtyckiego i TVP Gdańsk na
Najlepszego Sportowca Pomorza roku 2008
· Miejsce w najlepszej "16-tce" w Plebiscycie na Sportowca Roku 2008
organizowanego przez portal internetowy Onet.pl
· 5 miejsce w Plebiscycie Gazety Wyborczej " Trójmiejskie Gwiazdy Sportu"
· Odznaczenie przez Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego Krzyżem Kawalerskim
Orderu Odrodzenia Polski (2008 r.)
· Statuetka Championa na Gali Mistrzów Sportu dla Najlepszego Niepełnosprawnego Sportowca Polski za rok 2007
· Uczestniczka akcji "Zwyciężać mimo wszystko" organizowanej przez Fundację Anny Dymnej " Mimo Wszystko" (2006, 2007, 2008r.)
· Od 2004 roku wspólnie z Sylwią Gruchałą i Leszekiem Blanikiem patronka Programu "Żyj z pasją" Gdańskiego Centrum Profilaktyki Uzależnień.

SPONSORZY
VisaVisaButterflyButterflyFundacja LOTTOFundacja LOTTO
MÓJ KALENDARZ
PARTNERZY
FUNDUSZ STYPENDIALNYFUNDUSZ STYPENDIALNYe-pingponge-pingpongGdańskGdańskPZTSPZTSITTFITTFIPTTCIPTTCSZANSA START GDAŃSKSZANSA START GDAŃSK
Kroppa - Stworzymy Ciebie w sieci - Webinżynieria / Grafika / Internet Natalia Partyka 2011